İTÜ-MEDEK Yönetim Kurulu Üyeleri, İTÜ-KKTC Eğitim Araştırma Yerleşkeleri Rektörü Prof. Dr. Ercan KAHYA’yı Ziyaret Etti

Yönetim Kurulu Başkanımız Hilmi Kansu’nun Yeni Dönem Mesajı
February 13, 2018
İTÜ MEDEK üyeleri, Kuzey Kıbrıs Turkcell Genel Müdürü Harun Maden’i ziyaret etti.
March 22, 2018

İTÜ Mezunları Derneği Kıbrıs Yönetim Kurulu üyeleri 13 Mart 2018 Salı günü, İTÜ-KKTC Eğitim Araştırma Yerleşkeleri Rektörü Prof. Dr. Ercan KAHYA’yı ziyaret etti.

İTÜ-MEDEK Başkanı Hilmi KANSU, Asbaşkan Halet YILDIRIM, Asil Üye Mehmet ZORBA ve Bilim Kurulu Üyesi/Asil Üye Doç. Dr. Mustafa GAZİ’nin katıldığı ziyarette, İTÜ-MEDEK’in bugüne kadar yapmış olduğu faaliyetler, etkinlikler ve burs çalışmaları hakkında görüş alışverişinde bulunuldu.

Yeni dönemde başkanlık görevini devralan Hilmi KANSU, geçmiş yönetimin yaptığı çalışmalardan övgü ile bahsederek; İTÜ MEDEK’in yeni Yönetim Kurulu Üyeleri ile derneği daha da ileriye taşıyacaklarını söyleyip, bu yönde yaptıkları çalışmalar ve projeler ile ilgili bilgi aktarımında bulundu. KANSU “İTÜ-KKTC’nin geçmişte olduğu gibi bugün ve gelecekte de her adımda derneğimizin yanında olduğunu bilmek bize güç vermektedir” dedi.

Rektör KAHYA, toplantıda İTÜ-KKTC’nin adadaki mevcut faaliyetleri, gelişimi, hedefleri ve yerleşke projeleri hakkında bilgi paylaşımında bulunarak; İTÜ-MEDEK tarafından organize edilecek her türlü sosyal, kültürel, sanatsal, sportif ve bilimsel faaliyetlerde İTÜ-KKTC olarak destek vermeye devam edileceğini dile getirdi.