Onursal Üyemiz Hakkı ATUN 2017 Balosu.
September 29, 2017

Merhaba;

Değerli arkadaşlar, uzun uğraşlar ve çabalar nihayet meyvelerini vermeye başladı. Yönetim kurulumuz göreve geldiği günden bu güne kadar derneğimizin kurumsallaşması yolunda birçok çaba, uğraş ve çalışma sarf ederek  güzel sonuçlar almaya başladı. Fayda havuzundaki ortak üyelik kart sistemi, buna bağlı kredi kartı uygulaması, burs yönetmeliği, öğrenci kulübü ve son olarak web sayfası.

Sayfamızın oluşumunda maddi ve manevi katkı sağlayan tüm yönetim kurulu üyelerine teşekkürü bir borç biliyoruz. Burada özellikle belirtmek isterim ki, sitenin oluşumunda bizlere motor gücünü sağlayan İTÜ KKTC Yerleşkesi’ne, Sayın Yrd. Doç. Dr. Aslı ÇEKMİŞ’ e, Sayın Ayten ÇOLAKOĞLU’ na, Yönetim Kurulu Üyemiz Sayın Canan KANSU’ ya ve sayfayı hazırlayan Sayın Ömer GÜMÜŞ’ ün katkıları olmadan bu projeyi başaramazdık. Bundan sonraki süreçte siz değerli üyelerimize de sayfamızın gelişmesi için maddi ve manevi anlamda  görev düşmektedir.

Bu ortak sorumluluk sistemi içerisinde sizlerin katkıları ve desteğiyle sayfamızın daha da gelişip güzelleşeceğine olan inancımız bakidir.

Şimdiden yapacağınız katkılardan dolayı hepinize teşekkür ediyoruz…

 

Yönetim Kurulu Adına Sayman

Gökhan NAİM